Stylizacja

 

Analiza kolorystyczna w systemie 12 typów urody  300 zł

Analiza sylwetki i przegląd garderoby (3 – 4 h) 400 zł

Personal shopping  (3 h) 300 zł

Pakiet srebrny: analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, przegląd garderoby 590 zł

Pakiet złoty: analiza kolorystyczna, analiza sylwetki, przegląd garderoby, personal shopping  890 zł

UWAGA: wykonanie usług w formie pakietu jest rozłożone w czasie w terminach ustalanych indywidualnie. Istnieje możliwość rozłożenia płatności za pakiety na 2 raty.

Opis usług:

Analiza kolorystyczna w międzynarodowym systemie 12 typów urody

To zupełna NOWOŚĆ w polskim wizażu i stylizacji. W tym systemie pracują najlepsi światowi styliści. System 12 typów to bardzo uniwersalny, a jednocześnie elastyczny i precyzyjny sposób na poznanie własnej palety barw. Sugerowaną gamę barw, za każdym razem kolorysta dopasowuje do klienta. Nie ma sztywno wyznaczonych kolorów dla poszczególnych typów urody, jak to miało miejsce w tradycyjnym systemie 4 pór roku. Tu granice między porami roku są płynne i dlatego zestawy kolorów dopasowujemy indywidualnie uwzględniając cechy wyglądu klienta. Analizy dokonuje się przy użyciu chust kolorystycznych. Praca kolorysty nie kończy się jedynie na ustaleniu typu kolorystycznego i gamy kolorów. Każda klientka otrzymuje informacje o właściwej sobie palecie barw oraz look book z przykładowymi stylizacjami i zestawieniami kolorystycznymi oraz przykładowymi makijażami. Przewidywany czas pracy z klientką 2,5 h. W wyniku analizy klientka otrzymuje przewodnik – Look Book dedykowany dla jej typu urody, w którym znajduje się charakterystyka jej typu oraz wskazówki stylizacyjne.

Analiza sylwetki

Polega na ocenie kształtu sylwetki, zbadaniu jej proporcji oraz wyznaczeniu mocnych i słabszych punktów. Omawiane są zalecane i odradzane fasony strojów, obuwia, biżuterii i dodatków na różne okazje. Konsultacje te mogą być połączone z przeglądem zawartości  Twojej szafy oraz ułożeniem przykładowych zestawów ubrań i dodatków. Udzielane wskazówki mają Ci pomóc w określeniu swojego stylu (zarówno pod kontem biznesowym jak i na co dzień). Czas trwania około 1 h.

Przegląd garderoby

To świeże spojrzenie na twoją garderobę. Zmiana wizerunku nie musi się wiązać z wielkimi zakupami. Podczas spotkania wybierzemy to, co tak naprawdę pasuje do Twojej sylwetki. Ułożymy zestawy ubrań na każdą okazję. Pomogę także w zaplanowaniu kolejnych zakupów. Czas trwania 3 h.

Personal shopping

Czyli wspólne zakupy ze mną. Oferuję pomoc w zakupach modowych zarówno większych, jak i tych mniejszych na specjalne okazje. Pomogę wybrać odpowiedni fason żakietu, czy kolor sukienki oraz dodatków. Podpowiem czego unikać. Usługę poprzedza swobodna rozmowa przy kawie, abym mogła poznać Ciebie, Twoje upodobania i potrzeby. Następnie określamy co chcemy zakupić, jakim budżetem dysponujemy i w końcu wyruszamy na wspólne zakupy. Pomogę także w doborze kosmetyków do makijażu. Czas zakupów w cenie 3 h. Powyżej każda godzina płatna dodatkowo 50 zł.

 

Reklamy