Spotkanie kosmetyczne z Mary Kay

W dniu 22 maja Studio STYLOVE gościło konsultantkę firmy Mary Kay. Była to niesamowita okazja do poznania i wypróbowania kosmetyków tej firmy, ale również do poznania zasad prawidłowej pielęgnacji. Chętnych do skorzystania z porad konsultantki nie brakowało, a wszytko to w babskiej, więc niesamowitej atmosferze!

Firma Mary Kay od 49 lat jest na rynku amerykańskim, a w Polsce od 9 lat i bardzo dynamicznie się rozwija. Filozofią firmy jest, aby każda kobieta mogła dbać o siebie używając bardzo dobrych jakościowo kosmetyków, jednocześnie przystępnych cenowo. Niewątpliwą zaletą tych kosmetyków jest ogromna skuteczność w nawilżaniu i przeciwdziałaniu efektom starzenia się, jak i wydajność oraz lekkie i przyjemne dla skóry konsystencje – o czym mogły przekonać się Panie będące na spotkaniu. Efekty były widoczne od razu!

Wywiad kosmetyczny, jaki przeprowadzała konsultantka z każdą z Pań, nasunął mi niezbyt optymistyczne wnioski. Mimo tak bogatej oferty kosmetycznej, nie wiemy co wybieramy, po jakie produkty sięgamy. Traktujemy pielęgnację po macoszemu, nie przykładamy do niej wystarczającej wagi, nie wiemy jak należy dbać o własną cerę… Warto nabyć pewne rytuały pielęgnacyjne już w młodym wieku, aby piękna cera była naszą wizytówką na lata. Co ważne – cera jest płótnem, na którym malujemy obraz. Bez odpowiedniej pielęgnacji, żaden makijaż nie będzie pięknie się prezentował i nie będzie trwały. Warto zatem zweryfikować swoje nawyki pielęgnacyjne. Do czego szczerze zachęcam. Jeśli chciałabyś umówić się na spotkanie kosmetyczne i wypróbować kosmetyki MARY KAY, zapraszam do kontaktu: Anna Piwowarczyk, tel. 512 295 999 lub e-mail: anna@stylove.com.pl

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s